-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
AUTO NA AKUMULATOR AUDI R8 LIFT A300 CZARNE
Symbol:
9040
795.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 14 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5904204750325 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
Auto Na Akumulator Audi R8 Lift A300 Czarne
Wymiary opakowania:
108 cm x 55 cm x 26 cm
Waga kartonu;
14 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Audi R8 |
| Kolor | Czarny |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 12V4,5Ah |
| Skrzynia Biegów | 3 Prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 107cm x 58cm x 48cm |
| Prędkość | 3-6 km/h |
| Masa Własna | 31kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | x |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB, Bluetooth |
KOLOR:
czarny
Napęd:
2x45W
Akumulator:
12V 4,5Ah
Prędkość:
3-6 km/h
Pasy bezpieczeństwa:
+
Wymiary pojazdu:
107cm x 58cm x 48cm
Koła:
Miękkie EVA
Otwierane drzwi:
+
Kluczyki:
X
Model:
Audi R8
Hamulec:
Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu
Długość towaru w centymetrach:
108
Wysokość towaru w centymetrach:
55
Szerokość towaru w centymetrach:
26
Waga gabarytowa w gramach:
25740
Czas Ładowania:
8 godzin
Skrzynia Biegów:
3 Prędkości
Masa Własna:
12kg
Max. Obciążenie:
30kg
Czas Działania:
do 1 godziny
Fotele:
Ekoskóra
Zdalne Sterowanie:
2.4G
Światła:
Przednie LED
Audio:
USB
Dane producenta
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci