-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
AUTO NA AKUMULATOR JEEP GRAND CHEROKEE BIAŁY JJ2055
Symbol:
8275
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 23 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903802456530 |
| Zostaw telefon |
Auto na Akumulator Jeep Grand Cherokee Biały JJ2055
Wymiary opakowania:
116 cm x 62 cm x 38 cm
Waga opakowania:
23 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Jeep JJ2055 |
| Kolor | Niebieski |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 114cm x 76cm x 58cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 18 kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2,4G |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Melodie i klakson na kierownicy, Panel muzyczny z MP3, USB, |
Dane producenta
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci