-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
AUTO NA AKUMULATOR LAMBORGHINI VENENO ZIELONY
Symbol:
7304
1403.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 27 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5908275998327 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
| Informacje o produkcie | |
| Marka | Lamborghini |
| Model | Lamborghini XMX615 |
| Kolor | Zielony |
| Napęd | 4x45W |
| Akumulator | 12V10Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 136cm x 72cm x 34cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 23kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Podświetlana deska rozdzielcza, Przednie i Tylne LED |
| Audio | USB, SD, Wejście MP3, Panel dotykowy LCD MP4 |
KOLOR:
Biały
Napęd:
4x45W
Akumulator:
12V10Ah
Prędkość:
3-5 km/h
Pasy bezpieczeństwa:
+
Wymiary pojazdu:
136cm x 72cm x 34cm
Koła:
Miękkie EVA
Otwierane drzwi:
+
Kluczyki:
X
Model:
Lamborghini XMX615
Hamulec:
Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu
Długość towaru w centymetrach:
140
Wysokość towaru w centymetrach:
74
Szerokość towaru w centymetrach:
38
Waga gabarytowa w gramach:
65613.33
Marka:
Lamborghini
Czas Ładowania:
8 godzin
Skrzynia Biegów:
Automatyczna, 3 prędkości
Masa Własna:
23kg
Max. Obciążenie:
30kg
Czas Działania:
1-2 godziny
Fotele:
Ekoskóra
Zdalne Sterowanie:
2.4G
Światła:
Podświetlana deska rozdzielcza
Audio:
USB
Dane producenta
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci