-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
AUTO NA AKUMULATOR MCLAREN GT 12V ZŁOTE LAKIEROWANE
Symbol:
9338
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 16.5 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5904204753647 |
| Zostaw telefon |
Auto Na Akumulator McLaren GT 12V Złote Lakierowane
Wymiary opakowania:
110 cm x 57 cm x 30 cm
| Informacje o produkcie | |
| Model | McLaren DK-MGT620 |
| Kolor | Złoty Lakierowany |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 12V10Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 108 cm x 60 cm x 43 cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 16kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✓ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | USB, Bluetooth, MP3, Radio FM |
KOLOR:
Złoty Lakierowany
Akumulator:
12V10Ah
Prędkość:
3-5 km/h
Pasy bezpieczeństwa:
+
Wymiary pojazdu:
108 cm x 60 cm x 43 cm
Koła:
Miękkie EVA
Otwierane drzwi:
+
Kluczyki:
+
Model:
McLaren DK-MGT620
Hamulec:
Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu
Długość towaru w centymetrach:
110
Wysokość towaru w centymetrach:
57
Szerokość towaru w centymetrach:
30
Waga gabarytowa w gramach:
31350
Czas Ładowania:
8 godzin
Skrzynia Biegów:
Automatyczna, 3 prędkości
Masa Własna:
16kg
Max. Obciążenie:
30kg
Czas Działania:
do 1 godziny
Fotele:
Ekoskóra
Zdalne Sterowanie:
2.4G
Światła:
Przednie i Tylne LED
Audio:
USB
Silnik:
2x45W
Dane producenta
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci