-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
AUTO NA AKUMULATOR MERCEDES G63 BIAŁY
Symbol:
3878
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 34 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902808158653 |
| Zostaw telefon |
Wymiary opakowania
146x76x56cm
| Informacje o produkcie | |
| Marka | Mercedes |
| Model | Mercedes 4x4 |
| Kolor | Biały |
| Napęd | 4x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | 3 Prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 130cm x 57cm x 66cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 35kg |
| Max. Obciążenie | 40kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie LED, Podświetlana deska rozdzielcza |
| Amortyzatory | ✓, 4 |
| Audio | USB, Mikro SD, Panel muzyczny z MP3, USB, SD, Wejście MP3 |
| Długość towaru w centymetrach | 80 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 150 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 60 |
| Waga gabarytowa w gramach | 120000 |
Dane producenta
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci