-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Akumulator żelowy 12V/7Ah do pojazdów elektrycznych dla dzieci Część zapasowa
Symbol:
AKU.12V-7AH
82.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Duża dostępność
|
| Waga | 1.9 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902135123942 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Akumulator 12V/7AH |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 7AH |
| Wymiary |
|
| Prąd rozruchu | 3,3A |
| Dopuszczalne napięcie ładowania | 13,6-13,8 VDC/20°C |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci