-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Autko Metalowe Lamborghini Huracan STO 1:32 RASTAR
Symbol:
ZAU.64310.NIE
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 0.21 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6930751322868 |
| Zostaw telefon |
![]() |
Lamborghini Huracan STO 1:32 |
| Specyfikacja | Model renomowanej marki RASTAR, wykonany z najwyższą dbałością o detale. Pojazd wykonany jest z metalu oraz najwyższej jakości podzespołów mechanicznych i elektronicznych. Autko jest wiernym odwzorowaniem prawdziwych modeli pojazdów. Samochody marki Rastar poruszają się szybko i niezwykle precyzyjnie. Wnętrza pojazdów posiadają szczegółowe wykończenia. |
| Skala | 1/32 |
| Częstotliwość R/C | 2.4 GHz |
| Detale |
|
| Certyfikaty | CE/EN71/RoHs |
| Zasilanie | |
| Wymiary | |
| Rozmiar Samochodu | 31 cm x 14 cm x 12,5 cm, |
| Rozmiar Opakowania | ok. 43 cm x 25,5 cm x 19 cm, |
| Wyposażenie Zestawu | |
| Samochód, Instrukcja, Kolorowe Opakowanie |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci
