-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Auto Na Akumulator Audi E- Tron GT Czarne QLS-6888
Symbol:
11953
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 15 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5904665995785 |
| Zostaw telefon |
Auto Na Akumulator Audi E- Tron Czarne QLS-6888
Wymiary opakowania:
105 cm x 55 cm x 26 cm
Waga opakowania:
15 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | QLS-6688 |
| Kolor | Czarny |
| Silnik | 4x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Wymiary Pojazdu | 103 cm x 51 cm x 41 cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 12 kg |
| Max. Obciążenie | 25kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | v |
| Otwierane Drzwi | v |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | v |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Radio FM, Bluetooth, Panel muzyczny z MP3, USB |
KOLOR:
czarny
Akumulator:
12V 7Ah
Prędkość:
3-5 km/h
Pasy bezpieczeństwa:
v
Wymiary pojazdu:
103 cm x 51 cm x 41 cm
Koła:
Miękkie EVA
Otwierane drzwi:
v
Kluczyki:
✕
Model:
QLS-6688
Hamulec:
Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu
Długość towaru w centymetrach:
105
Wysokość towaru w centymetrach:
55
Szerokość towaru w centymetrach:
25
Waga gabarytowa w gramach:
24062.5
Czas Ładowania:
8 godzin
Masa Własna:
12kg
Max. Obciążenie:
25kg
Czas Działania:
do 1 godziny
Fotele:
Miękka ekoskóra
Zdalne Sterowanie:
v
Światła:
Przednie i Tylne LED
Audio:
Panel muzyczny z MP3, USB
Silnik:
4x45W
Dane producenta
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci