-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Auto Na Akumulator BMW M5 Czerwone Lakierowane
Symbol:
9584
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 31 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5904204755764 |
| Zostaw telefon |
Wymiary pojazdu:
174 cm x 74 cm x 108 cm
| Informacje o produkcie | |
| Model | SX2118 |
| Kolor | Bordowy Lakierowany |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 124 cm x 74 cm x 55 cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 25kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Wejście MP3, Melodie i klakson na kierownicy, USB |
Dane producenta
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci