-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Auto Na Akumulator Mercedes G63 6x6 Biały
Symbol:
16884
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 46.5 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5905884454916 |
| Zostaw telefon |
Auto Na Akumulator Mercedes G63 6x6 Biały
Wymiary opakowania:
152 cm x 77,5 cm x 52 cm
Waga opakowania:
46,5 cm
| Informacje o produkcie | |
| Model | ABL-1801 |
| Kolor | Biały |
| Silnik | 6x45W |
| Akumulator | 12V14Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna |
| Wymiary Pojazdu | 149,5cm x 85,5cm x 72cm |
| Prędkość | 2-6 km/h |
| Masa Własna | 37kg |
| Max. Obciążenie | 50kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Wejście USB, Bluetooth, Wejście MP3 |
Dane producenta
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci