-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Auto Na Akumulator Mercedes + Naczepa XMX622B Zółty LCD
Symbol:
4247
2160.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 36 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5904665994276 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
Auto Na Akumulator Mercedes Naczepa XMX622B Zółty LCD
Wymiary opakowania:
111 cm x 65 cm x 39 cm
64 cm x 59 cm x 31 cm
Waga opakowania:
36 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | XMX622B |
| Kolor | Żółty |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 2x12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 109 cm x 72 cm x 67 cm |
| Prędkość | 3-8 km/h |
| Masa Własna | 23kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | - |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Panel dotykowy LCD MP4, Bluetooth, MP3, USB |
KOLOR:
żółty
Akumulator:
2x12V7Ah
Prędkość:
3 - 8 km/h
Pasy bezpieczeństwa:
+
Wymiary pojazdu:
143 cm x 72 cm x 67 cm
Koła:
Miękkie EVA
Otwierane drzwi:
+
Kluczyki:
-
Model:
XMX622B
Hamulec:
Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu
Długość towaru w centymetrach:
175
Wysokość towaru w centymetrach:
124
Szerokość towaru w centymetrach:
70
Waga gabarytowa w gramach:
253166.67
Czas Ładowania:
8 godzin
Skrzynia Biegów:
Automatyczna, 3 prędkości
Masa Własna:
23kg
Max. Obciążenie:
30kg
Czas Działania:
do 1 godziny
Fotele:
Ekoskóra
Zdalne Sterowanie:
2.4G
Światła:
Przednie LED
Audio:
Panel dotykowy LCD MP4
Silnik:
2x45W
Dane producenta
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci