-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Auto na Akumulator BLJ-8898 Czerwone
Symbol:
9821
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 38 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5904204757454 |
| Zostaw telefon |
Wymiary opakowania:
129 cm x 75 cm x 43 cm
Waga:
38 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | BLJ-8898 |
| Kolor | Czerwony |
| Silnik | 4x45W |
| Akumulator | 1x12V10Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 142cm x 86cm x 92cm |
| Prędkość | 2-6 km/h |
| Masa Własna | 33kg |
| Max. Obciążenie | 50kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2,4G |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Wejście USB, mp3, Mikro SD |
Dane producenta
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci