-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Auto na Akumulator Raptor 2x45W dwuosobowy Czarny
Symbol:
342
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 22.5 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902808153689 |
| Zostaw telefon |
Duże Koła, Wejście MP3
Duży, mocny i wykonany z najlepszej jakości tworzywa samochód w nowoczesnym stylu zadowoli gusta najmłodszych miłośników pojazdów terenowych.
Zabawka zalecana przez producenta od 3 roku życia jednak już dzieci od 1 roku życia mogą czerpać niezłą frajdę z jazdy przy użyciu pilota zdalnego sterowania przez rodziców.
Posiada certyfikat CE
Do samodzielnego złożenia (w zestawie instrukcja prosty montaż 20-30min)
Wymiary opakowania: 116 x 61 x 38 cm
Waga: 22,5 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Jeep Raptor |
| Kolor | Czarny |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | 2 biegi (przód/tył) |
| Wymiary Pojazdu | 110cm x 73cm x 78cm |
| Wymiar Opakowania | 117cm x 61cm x 38cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 22kg |
| Max. Obciążenie | 35kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | X |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Plastikowe |
| Koła | Plastikowe z gumową opaską |
| Zdalne Sterowanie | 27MHz |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Wejście MP3, Melodie i klakson na kierownicy, Mikro SD, USB |
| Długość towaru w centymetrach | 63 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 118 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 40 |
| Waga gabarytowa w gramach | 49560 |
Dane producenta
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci