-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Auto na Akumulator WXE-1688 4x4 Czerwony STRONG
Symbol:
19531
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 34 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5905991009061 |
| Zostaw telefon |
Szerokość siedziska: 47 cm
| Informacje o produkcie | |
| Model | Jeep WXE-1688 |
| Kolor | Czerwony |
| Napęd | 4x45W |
| Akumulator | 12V10Ah |
| Skrzynia Biegów | 3 Prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 140cm x 85cm x 86cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 31kg |
| Max. Obciążenie | 40kg, 40 |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie LED, Podświetlana deska rozdzielcza |
| Audio | Wejście MP3, USB, Mikro SD |
| Stan | Nowy |
| Marka | Lean Cars |
| Kod producenta | 7453 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 34 |
Kod producenta:
7453
KOLOR:
czerwony
Stan:
Nowy
Napęd:
4x90W
Akumulator:
24V7Ah
Prędkość:
3-5 km/h
Pasy bezpieczeństwa:
+
Wymiary pojazdu:
140cm x 85cm x 86cm
Koła:
Miękkie EVA
Otwierane drzwi:
+
Kluczyki:
X
Model:
Jeep WXE-1688
Hamulec:
Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu
Długość towaru w centymetrach:
140
Wysokość towaru w centymetrach:
85
Szerokość towaru w centymetrach:
85
Waga gabarytowa w gramach:
168583.33
Marka:
Lean Cars
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym:
34
Czas Ładowania:
8 godzin
Skrzynia Biegów:
3 Prędkości
Masa Własna:
31kg
Max. Obciążenie:
40kg
Czas Działania:
do 1 godziny
Fotele:
Ekoskóra
Zdalne Sterowanie:
2.4G
Światła:
Przednie LED
Audio:
Wejście MP3
Dane producenta
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci