-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Auto na Akumulator WXE-1688 Czarny
Symbol:
4428
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 34 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907625582681 |
| Zostaw telefon |
Szerokość siedziska: 47 cm
Wymiary opakowania:
143 cm x 73 cm x 44 cm
Waga pojazdu: 29 kg
Waga z opakowaniem: 33 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Jeep WXE-1688 |
| Kolor | Czarny |
| Napęd | 4x45W |
| Akumulator | 12V10Ah |
| Skrzynia Biegów | 3 Prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 140cm x 85cm x 86cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 31kg |
| Max. Obciążenie | 40kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie LED, Podświetlana deska rozdzielcza |
| Audio | Wejście MP3, USB, Mikro SD |
| Długość towaru w centymetrach | 75 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 145 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 50 |
| Waga gabarytowa w gramach | 90625 |
Dane producenta
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci