-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Basen Stelażowy 12FT 366x76 cm SteelPRO 3w1 BESTWAY
Symbol:
56416
557.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 24.24 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6942138981865 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
![]() |
Basenstelażowy okrągły 12ft. x30in./366 x 76 cm [56416] |
| Specyfikacja | Technologia Steel Pro MAX™ |
| - odporny na korozje stelaż, - powłoka basenu PVC wykonana w technologii DURAPLUS™, - zawór spustowy, - ścianki basenu pokryte mozaikową grafiką, - basen wyposażony w FRAMELINK SYSTEM™ zabezpieczający połączenie między elementami stelażu, - łatwy montaż, - konstrukcja objęta patentem. |
|
| Wymiary basenu | |
| Średnica | 366 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 23,9 kg |
| Pojemność basenu | 6473 l (1710 gal.) |
| Dane pompy filtrującej |
Pompa filtrująca [58381] |
| Wkład filtrujący | wkład filtrujący I [58093] |
| Wydajność pompy | 1249 l/h (330 gal./h) |
| Przepływ wody | 1060 l/h (280 gal./h) |
| Zasilanie | 220-240V |
| Waga | 2,1 kg. |
| Certyfikaty | CE, TÜV Rheinland |
| Zawartość zestawu |
|
| |
- basen 56416, - pompa filtrująca 58381, - filtr 58093 (I), - łatka naprawcza, - kolorowe opakowanie. |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci
