-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Basen Stelażowy 404x201x100cm POWERSteel BESTWAY
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 61.32 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6942138986372 |
| Zostaw telefon |
![]() |
Basen stelażowy 13FT, 404 cm x 201 cm x 100 cm [56441] |
| Specyfikacja | Technologia Steel Pro MAX™ |
![]() |
- odporny na korozje stelaż, - powłoka basenu PVC wykonana w technologii TRITECH™, - zawór spustowy, - specjalna powłoka uniemożliwiająca przywieranie materiału FROSTED FINISH™ - dozownik chemii basenowej montowany na dysze, - ścianki basenu pokryte mozaikową grafiką, - montaż basenu za pomocą złączek "C-connector", - basen wyposażony w Seal & Lock System™ zabezpieczający połączenie między elementami stelażu, - łatwy montaż, - konstrukcja objęta patentem. |
| Wymiary basenu |
|
| Długość | 404 cm |
| Szerokość | 201 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Waga | 61 kg |
| Pojemność basenu | 6478 l (1711 gal.) |
| Drabinka | [58330] |
| Specyfikacja |
- metalowa konstrukcja odporna na korozję, - wytrzymałe plastikowe stopnie. |
| Wymiary |
107cm |
| Certyfikaty | EN16582-1; EN16582-3 & EN16713-1; EN16713-2; EN16713-3 |
|
Dane pompy filtrującej |
Pompa filtrująca 58383 |
| Wkład filtrujący |
Filtr TYP II [58094] |
| Wydajność pompy | 2006 l/h (530 gal./h) |
| Przepływ wody | 1817 l/h (480 gal./h) |
| Zasilanie | 220-240V~, 200W |
| Waga | 3,25 kg. |
| Certyfikaty | CE, TÜV Rheinland |
|
Zawartość zestawu |
|
|
|
- basen 56441, - pompa filtrująca 58383, - filtr 58094 - dozownik chemii zakładany na dysze CHEMVONNETC 58501, - drabinka 58330, - kolorowe opakowanie. |
- Producenci

