-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
GOKART NA AKUMULATOR CH9939 BIAŁY
Symbol:
5737
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 25 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5908275993452 |
| Zostaw telefon |
Wymiary opakowania:
134 cm x 47 cm x 39 cm
| Informacje o produkcie | |
| Marka | Pozostałe |
| Model | CH9939 |
| Kolor | Biały |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 126cm x 59cm x 60cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 21,5kg |
| Max. Obciążenie | 35kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Plastikowe |
| Koła | Miękkie EVA |
| Audio | Klakson na kierownicy |
| Długość towaru w centymetrach | 50 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 140 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 50 |
| Waga gabarytowa w gramach | 58333.33 |
KOLOR:
Biały
Stan:
Nowy
Napęd:
2x45W
Akumulator:
12V 7Ah
Prędkość:
3-5 km/h
Pasy bezpieczeństwa:
+
Wymiary pojazdu:
126cm x 59cm x 60cm
Koła:
Miękkie EVA
Otwierane drzwi:
X
Kluczyki:
X
Model:
CH9939
Hamulec:
Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu
Długość towaru w centymetrach:
50
Wysokość towaru w centymetrach:
140
Szerokość towaru w centymetrach:
50
Waga gabarytowa w gramach:
58333.33
Wiek dziecka:
3 lata +
Marka:
Pozostałe
Kolor dominujący:
biały
Czas Ładowania:
8 godzin
Skrzynia Biegów:
Automatyczna, 3 prędkości
Masa Własna:
21,5kg
Max. Obciążenie:
35kg
Czas Działania:
do 1 godziny
Fotele:
Plastikowe
Audio:
Klakson na kierownicy
Szerokość pojazdu:
39
Dane producenta
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci