-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
GOKART NA AKUMULATOR DK-G01 BIAŁY
Symbol:
4090
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 20 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907625580847 |
| Zostaw telefon |
Wymiar opakowania: 114 x 65 x 31 cm
Waga: 17 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Gokart DK-G01 |
| Kolor | Biały |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | 2 biegi (przód/tył) |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✕ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Gumowe |
| Światła | ✕ |
| Długość towaru w centymetrach | 70 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 120 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 35 |
| Waga gabarytowa w gramach | 49000 |
Dane producenta
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci