-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
MOTOR NA AKUMULATOR APRILIA TUONO V4 CZARNY
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 13 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903802453126 |
| Zostaw telefon |
Pojazd Na Akumulator Aprilia Tuono V4 Czarny
Wiele motocykli na akumulator jest tworzone z myślą o tym, aby wyglądały uroczo lub dziecięco. Niekiedy zdarzają się jednak modele, które są niemalże idealnym odwzorowaniem swojej pełnowymiarowej wersji. Przykładem takiego pojazdu jest Motocykl Akumulatorowy Aprilia Tuono V4 , który swoim wyglądem i sportowym profilem przyciągnie wzrok każdego, kto znajdzie się w jego zasięgu!
Czarny Motor Aprilia Tuono V4 cieszy oko osób w każdym wieku. Dzieci zdecydowanie docenią cechy designu upodabniające pojazd do prawdziwego, takie jak tylny błotnik z miejscem na tablicę rejestracyjną, lusterka boczne oraz, co najważniejsze, mało widoczne podporowe koła. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi bocznych kółek nie rzucają się one w oczy, a dziecko wygląda jak prawdziwy motocyklista! Dorośli natomiast będą zachwycać się dbałością o detale w projekcie pojazdu. Silnik i elementy mechaniczne zostały wymodelowane w korpusie motocyklu, dzięki czemu wyglądają przekonująco i realistycznie. W oczy rzucają się szczegóły takie jak idealnie odwzorowane hamulce tarczowe, tylne amortyzatory, a także realistyczna, działająca przednia lampa LED.
Zalety motocykla na akumulator Aprilia Tuono V4 kryją się nie tylko w jego wyglądzie, lecz także w technologii i rozwiązaniach projektanckich w jego konstrukcji. Po bokach tylnego koła umiejscowione zostały 2 silniki 45W, które gwarantują szybkie zbieranie się pojazdu i komfortową jazdę nawet dla nieco starszych dzieci. Przednia lampa LED wygląda autentycznie, jej obudowa jest gładko połączona z błotnikiem i przednią częścią motorka.
Pojazd akumulatorowy Aprilia Tuono V4 porusza się z prędkością od 3 do 5 km/h, dzięki czemu korzystanie z niego jest bezpieczne, a każdy mały kierowca wybierze dla siebie odpowiednie tempo jazdy. Według zaleceń producenta Aprilia Tuono V4 przeznaczony jest dal dzieci powyżej 3 roku życia. Ograniczeniem górnej granica korzystania jest limit wagowy, który wynosi maksymalnie 25 kilogramów. Wysoką jakość i spełnianie Europejskich wymogów przez produkt potwierdza certyfikat CE, który weryfikuje Motorek pod względem dyrektyw dotyczących handlu autorstwa Unii Europejskiej. Pojazd zapakowany jest w oryginalny karton producenta, w którym można znaleźć wszelkie elementy zestawu.
Wymiary Opakowania:
85 cm x 37 cm x 58 cm
Waga:
13 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Motor Aprilia |
| Kolor | Czarny |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna (bieg szybki/wolny) |
| Wymiary Pojazdu | 108cm x 53cm x 71cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 11kg |
| Max. Obciążenie | 25kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✕ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | v |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | ✕ |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Panel muzyczny z MP3, USB |
| Długość towaru w centymetrach | 40 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 90 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 60 |
| Waga gabarytowa w gramach | 36000 |
Dane producenta
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
- Producenci