-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Motor Crossowy Na Akumulator A9901 Biały 36V
Symbol:
20235
2376.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 33 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5905991024934 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
Motor Crossowy Na Akumulator A9901 Biały
Wymiary opakowania:
116 cm x 21 cm x 61 cm
Waga opakowania:
33 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | A9901 |
| Kolor | Khaki |
| Silnik | 350W |
| Akumulator | 2x18V9Ah |
| Wymiary Pojazdu | 116 cm x 53 cm x 75 cm |
| Prędkość | 8-15km/h |
| Masa Własna | 30kg |
| Max. Obciążenie | 80kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Zawieszenie | Hydrauliczne |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✕ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Pompowane |
| Zdalne Sterowanie | ✕ |
KOLOR:
Khaki
Akumulator:
2x18V9Ah
Prędkość:
8-15km/h
Pasy bezpieczeństwa:
✕
Wymiary pojazdu:
116 cm x 53 cm x 75 cm
Koła:
Pompowane
Otwierane drzwi:
✕
Kluczyki:
✕
Model:
A9901
Hamulec:
Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu
Długość towaru w centymetrach:
115
Wysokość towaru w centymetrach:
20
Szerokość towaru w centymetrach:
60
Waga gabarytowa w gramach:
23000
Wiek dziecka:
od 6 lat
Czas Ładowania:
8 godzin
Masa Własna:
40 kg
Max. Obciążenie:
40kg
Czas Działania:
do 1 godziny
Fotele:
Miękka ekoskóra
Zdalne Sterowanie:
✕
Silnik:
350W
Zawieszenie:
Hydrauliczne
Dane producenta
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci