-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Motor Crossowy TRAIL KING Na Akumulator HP114E Niebieski
Symbol:
20620
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 35 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5905991029069 |
| Zostaw telefon |
Motor Crossowy TRAIL KING Na Akumulator HP114E Niebieski
Wymiary kartonu:
111cm x 30cm x 56 cm
Waga opakowania:
35 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | HP114E |
| Kolor | Niebieski |
| Silnik | 800W Bezszczotkowy |
| Akumulator | 36V9Ah Kwasowo-ołowiowy |
| Wymiary Pojazdu | 124cm x 56cm x 80cm |
| Prędkość | 25km/h |
| Wymiary siedziska | 40 x 14cm |
| Masa Własna | 30kg |
| Max. Obciążenie | 60kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Tylny i przedni hamulec tarczowy |
| Zawieszenie | Przód- teleskopowe, Tył- amortyzator |
| Napęd | Łańcuchowy |
| Kluczyki | ✓ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Pompowane |
| Zdalne Sterowanie | ✕ |
KOLOR:
niebieski
Napęd:
Łańcuchowy
Akumulator:
36V9Ah Kwasowo-ołowiowy
Prędkość:
25km/h
Wymiary pojazdu:
124cm x 56cm x 80cm
Koła:
Pompowane
Kluczyki:
✕
Model:
HP114E
Hamulec:
Tylny i przedni hamulec tarczowy
Czas Ładowania:
8 godzin
Masa Własna:
30kg
Max. Obciążenie:
60kg
Czas Działania:
do 1 godziny
Fotele:
Miękka ekoskóra
Zdalne Sterowanie:
✕
Silnik:
800W Bezszczotkowy
Zawieszenie:
Przód- teleskopowe
Wymiary siedziska:
40 x 14cm
Dane producenta
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci