-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Motor Fast Tourist Czerwony
Symbol:
PA.BLJ818.CR
296.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 7.6 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864913408 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Motor Fast Tourist |
| Silnik | 18 W |
| Akumulator | 6V/4,5Ah |
| Koła | Plastikowe z Gumowym Bieżnikiem, 21x7 cm |
| Biegi | Przód/Tył |
| Światła | Przód |
| Wyposażenie | |
| Dźwięki | Klakson, Melodyjki, SD, AUX, USB |
| Siedzenie | ekoskóra - 31 x 16 cm |
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu | 83x35x63 cm |
| Waga Pojazdu | 6,5 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 67x30x35 cm |
| Waga Kartonu | 7,6 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 25 Kg |
| Prześwit | 7 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci