-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Motor Na Akumulator Trójkołowy Goldwing Biały
Symbol:
3208
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 15.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5904665995174 |
| Zostaw telefon |
Motor Na Akumulator Trójkołowy Goldwing NEL-R1800GS Biały
Wymiary opakowania:
88,5 cm x 50 cm x 41,5 cm
Waga:
15,3 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | NEL-R1800GS |
| Kolor | Czerwony |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Wymiary Pojazdu | 109cm x47cm x 68cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 13,5kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✕ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | + |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | ✕ |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Bluetooth, MP3, USB |
KOLOR:
czerwony
Akumulator:
12V 7Ah
Prędkość:
3-5 km/h
Pasy bezpieczeństwa:
✕
Wymiary pojazdu:
109cm x47cm x 68cm
Koła:
Miękkie EVA
Otwierane drzwi:
✕
Kluczyki:
+
Model:
NEL-R1800GS
Hamulec:
Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu
Długość towaru w centymetrach:
89
Wysokość towaru w centymetrach:
50
Szerokość towaru w centymetrach:
42
Waga gabarytowa w gramach:
31150
Czas Ładowania:
8 godzin
Masa Własna:
13,5kg
Max. Obciążenie:
30kg
Czas Działania:
do 1 godziny
Fotele:
Ekoskóra
Zdalne Sterowanie:
✕
Światła:
Przednie LED
Audio:
MP3, USB
Silnik:
2x45W
Dane producenta
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci