-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Motor V-Cross Niebieski
Symbol:
PA.PB1288.NIE
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 0.007 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864914047 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Motor V-Cross |
|
|
| 12V/4,5Ah, | |
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik naładowania |
|
| Start |
|
| Siedzenie | 22 x 11 cm, |
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 5,9 Kg, |
| Rozmiar Kartonu | 62 x 28 x 42 cm, |
| Waga Kartonu | 7 Kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 25 Kg, |
| Prześwit | 8 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja, | |
| Ładowarka, | |
| Dokręcane kółka boczne. | |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci