-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Motor na Akumulator GTM2288 Zielony
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 5.5 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907625581615 |
| Zostaw telefon |
Trójkołowe motocykle akumulatorowe to idealne rozwiązanie dla dzieci, które są jeszcze za małe na pojazd dwukołowy z podpórkami. Tricykl Akumulatorowy GTM2288 zapewnia zdecydowanie większą stabilność - dzięki dwóm kołom na tylnej osi pojazd nie jest w stanie przewrócić się w żadną stronę. Solidna, a zarazem dynamiczna konstrukcja z pewnością zaskarbi sobie serca wielu użytkowników.
Sportowy design połączony z bardziej nieco wyczynowym stylem motocrossa to świetna kompozycja, która sprawia, że Motor GTM2288 posiada swój własny, unikatowy charakter. Przednie koło wyposażone jest w amortyzatory, nad którymi znajduje się wyraźnie zarysowany błotnik. Miejsce, gdzie w pełnowymiarowej wersji pojazdu znajduje się silnik pełne jest detali doskonale odwzorowujących mechaniczne szczegóły.
Motorek napędzany jest silnikiem 35W znajdującym się w tylnej osi, napędzającym oba koła. Tricykl posiada przełącznik umożliwiający wybranie biegu do przodu, do tyłu lub trybu postoju. Pojazd posiada plastikowe koła z gumową opaską poprawiającą przyczepność do podłoża. Motor posiada także oświetlenie LED w postaci przedniej lampy.
Motor Akumulatorowy GTM2288 spełnia wszelkie wymagania Unii Europejskiej z zakresu handlu zabawkami i posiada certyfikat CE. Producent informuje, że z Motorka mogą korzystać dzieci powyżej 3 roku życia.
| Informacje o produkcie | |
| Model | Motor GTM 2288 |
| Kolor | Zielony |
| Napęd | 1x35W |
| Akumulator | 1x6v4Ah |
| Skrzynia Biegów | 2 biegi (przód/tył) |
| Wymiary Pojazdu | 71cm x 45cm x 51cm |
| Prędkość | 3km/h |
| Masa Własna | 5,5 kg |
| Max. Obciążenie | 20kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | X |
| Otwierane Drzwi | X |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Plastikowe |
| Koła | plastikowe |
| Zdalne Sterowanie | X |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Panel muzyczny z MP3, USB, SD |
Dane producenta
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
- Producenci