-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Motor na pedały HL-108 Biały
Symbol:
5734
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 8.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5908275993421 |
| Zostaw telefon |
Wymiary opakowania:
59,5 cm x 35 cm x 43 cm
Waga z opakowaniem:
8,3 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Motor HL-108 |
| Kolor | Biały |
| Napęd | 1x35W |
| Akumulator | 1x6V4,5Ah |
| Wymiary Pojazdu | 78cm x 31,5cm x 53cm |
| Prędkość | 2km/h |
| Masa Własna | 7 kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | X |
| Otwierane Drzwi | X |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Plastikowe |
| Koła | plastikowe |
| Zdalne Sterowanie | X |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | + |
| Długość towaru w centymetrach | 40 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 65 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 45 |
| Waga gabarytowa w gramach | 19500 |
Dane producenta
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci