-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Motorek CROSS Zielony
Symbol:
PA.BDM0912.ZIE
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 0.011 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864904598 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Motorek Cross zielony |
|
|
| 6V/4,5Ah, | |
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Siedzenie | 34 x 14 cm, |
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 9,2 Kg, |
| Rozmiar Kartonu | 82 x 30 x 52 cm, |
| Waga Kartonu | 11,5 Kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 20 Kg, |
| Prześwit | 13 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja, | |
| Ładowarka, | |
| Dokręcane kółka boczne. | |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci