-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Motorek R1 Superbike Biały
Symbol:
PA.TR1603.BIA
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 0.012 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864907544 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Motorek R1 Superbike |
| 30W | |
| 6V/7Ah | |
| Koła |
|
| Biegi | Przód/Tył, |
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Dźwięki | Przyciski z klaksonem, |
| Start | Kluczyk, |
| Siedzenie |
|
| Elementy dodatkowe | Dokręcane kółka boczne, |
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 10 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 89 x 40 x 51 cm, |
| Waga Kartonu | 13 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 30 kg, |
| Prześwit | 8 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja | |
| Ładowarka | |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci