-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Motorek Rowerek Pchaczyk Różowy
Symbol:
PA.HL108.ROZ
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 0.008 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864905304 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Motorek Rowerek z Pchaczykiem Różowy |
| 1 x 6V/14000RPM/20W | |
| 6V/4.5Ah/20Hr | |
| Koła |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Dźwięki | Przycisk dźwięków, klaksonu, story mode w kierownicy, |
| Siedzenie |
|
| Elementy dodatkowe | Pchaczyk teleskopowy dla rodzica, |
| Wymiary |
|
| Rozmiary Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 7 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 59,5 x 35 x 43 cm, |
| Waga Kartonu | 8,3 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 25 kg, |
| Prześwit | 7 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + zestaw montażowy, | |
| Ładowarka 6V/500 mA, | |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci