-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Motorek Skuter Chopper Czarny
Symbol:
PA.JT568.CZ
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 0.006 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864906790 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Motorek Chopper Czarny |
|
20W
|
|
| 6V/4,5Ah | |
| Koła | Plastikowe z Gumowym Bieżnikiem, Przód 26 cm, Tył 18 cm |
| Biegi | Przód/Tył |
| Światła | LED, Przód, Uruchamiane Podczas Jazdy |
| Wyposażenie | |
| Dźwięki |
Klakson, Melodyjki |
| Siedzenie | 18x18 cm |
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu | 79x46x54 cm |
| Waga Pojazdu | 5,65 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 59,5x37x36 cm |
| Waga Kartonu | 6,88 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 25 Kg |
| Prześwit | 6 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka | |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci