-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pojazd ATV CAN-AM Maverick Pomarańczowy
Symbol:
PA.DK-CA003.POM
1160.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Duża dostępność
|
| Waga | 34 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864940749 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | ATV CAN-AM Maverick |
| Silnik | 4x200W |
| Akumulator | 24V5Ah |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | TAK |
| Siedzenie |
|
| Otwierane Drzwi | Tak, |
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 19 kg |
| Rozmiar Kartonu | 118x61,5x33 cm |
| Waga Kartonu | 23 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 30 Kg |
| Prześwit | 20 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka | |
| Kabel MiniJack |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci