-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pojazd AUDI R8 Spyder RS EVA 2 4G Biały
Symbol:
PA.JJ2198.BIA
1107.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.023 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864906424 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Audi R8 Spyder Biały |
|
2 x 45W
|
|
| 2 x 6V/7Ah | |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory | 2 x Tył |
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak |
| Siedzenie |
|
| Otwierane Drzwi | Tak |
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 18 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 123 x 63 x 35 cm |
| Waga Kartonu | 22 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 30 Kg |
| Prześwit | 8 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka Z Diodą Kontrolującą Naładowanie Baterii (1000mA) | |
| Pokrowiec Na Pojazd | |
| USB PenDrive 1Gb Z Filmem Instruktażowym | |
| Kabel MiniJack | |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci