-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pojazd Audi R8 LIFT Czerwony
Symbol:
PA.A300.CR
696.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 0.013 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864914696 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Audi R8 LIFT Czerwony |
|
2 x 35W
|
|
| 12V7Ah | |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory | Tył |
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak |
| Siedzenie |
|
| Otwierane Drzwi | Tak |
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 11,5 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 108 x 55 x 26 cm |
| Waga Kartonu | 14 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 30 Kg |
| Prześwit | 8 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka | |
| Kabel MiniJack | |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci