-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pojazd BMW M6 GT3 Biały
Symbol:
PA.6666R-M6.BIA
1308.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.022 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864903973 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Pojazd BMW M6 GT3 |
|
2x6V
|
|
| 12V/7Ah | |
| Pilot | 2,4G 3 Prędkości + Stop |
| Koła | EVA - 25 x 9 cm |
| Amortyzatory | Przód,Tył |
| Biegi | Przód, Tył, Wolny Start, 3 Szybkości |
| Światła | LED, Przód, Włącznik |
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
MP3, AUX, USB, Bluetooth + Dźwięki w Kierownicy |
| Wskaźnik Naładowania | TAK |
| Start | Przycisk w panelu |
| Siedzenie | Ekoskóra, Pasy - 36x26x20 cm |
| Otwierane Drzwi | Tak |
| Uchwyt Transportowy | Rączka + Dodatkowe Kółka Gumowe |
| Funkcje Dodatkowe | Nawiew powietrza z dwóch otworów |
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu | 131x64x46 cm |
| Waga Pojazdu | 19 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 135,5x65x34,5 cm |
| Waga Kartonu | 23,2 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 30 Kg |
| Prześwit | 9 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka Z Diodą Kontrolującą Naładowanie Baterii 15V800mA | |
| Pokrowiec Na Pojazd | |
| Kabel MiniJack | |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci