-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pojazd Bugatti Divo Biały
Symbol:
PA.HL338.BIA
1262.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.023 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864905755 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Bugatti Divo |
|
|
| 12V/7Ah, | |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak, |
| Start | Podświetlany Włącznik z Odgłosami Silnika, |
| Otwierane Drzwi |
|
| Siedzenie |
|
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 19 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 131 x 63 x 35 cm |
| Waga Kartonu | 23,5 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 30 Kg |
| Prześwit | 7 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka z diodą kontrolującą poziom naładowania baterii, | |
| Pokrowiec Na Pojazd | |
| Kabel Mini Jack | |
| Pilot R/C. | |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci