-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pojazd Buggy ATV Racing 4x4 Czerwony
Symbol:
PA.A032.CR
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 0.037 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864913835 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Buggy ATV Racing 4x4 |
|
4x200W
|
|
| 24V7Ah | |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory |
2x Tył |
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak |
| Start | Włącznik z Odgłosami Silnika, |
| Siedzenie |
|
| Otwierane Drzwi | Tak |
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 31 Kg, |
| Rozmiar Kartonu | 141 x 83 x 46 cm, |
| Waga Kartonu | 37 Kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 60 Kg, |
| Prześwit | 23 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka | |
| Kabel Mini Jack | |
| Pilot | |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci