-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pojazd Buggy Maverick Turbo RR Różowy
Symbol:
PA.DK-CA001.ROZ
2331.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 52.89 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864940510 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Buggy Maverick Turbo RR |
| Silnik | 4x200W |
| Akumulator | 24V7Ah x2 |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory | 2 x Tył |
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | TAK |
| Siedzenie |
|
| Bagażnik |
|
| Otwierane Drzwi | Tak, |
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 36 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 145 x 77 x 51 cm |
| Waga Kartonu | 42 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 50 Kg |
| Prześwit | 19 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka - | |
| Kabel MiniJack |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy
Dane producenta
Ramiz Sp. z o.o.
Ciepłownicza 54
31-574 Kraków
Poland
+48 515 100 098
hurt@ramiz.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci