-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pojazd Chopper INDIAN Niebieski
Symbol:
PA.BDM0963.NIE
356.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 0.15 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864943986 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Pojazd Chopper INDIAN |
| Silnik | 35W |
| Akumulator | 6V4,5Ah |
| Koła |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Dźwięki |
|
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiary Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 4,8 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 60x35,5x33 cm, |
| Waga Kartonu | 6,5 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 20 kg, |
| Prześwit | 6 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + zestaw montażowy, | |
| Ładowarka |
Dane producenta
RAMIZ
Ciepłownicza 54
31-574 KRAKÓW
Poland
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci