-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pojazd DRIFT BIKE 21 Różowy
Symbol:
PA.SX2338.ROZ
1169.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.15 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864942026 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Pojazd DRIFT BIKE 21 |
| Silnik | 2 x 25000RPM |
| Akumulator | 2x12V/10Ah |
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Start | Włącznik , |
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 26,5 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 76x54,5x39 cm, |
| Waga Kartonu | 29 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 70 kg, |
| Prześwit | 14 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka | |
| FUNKCJA DRIFTU |
Dane producenta
RAMIZ
Ciepłownicza 54
31-574 KRAKÓW
Poland
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci