-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pojazd Gokart Fast 3 Drift Biały
Symbol:
PA.BDM0933.BIA
1455.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 37.2 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864955378 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Liczba silników | 2 |
| Moc silnika | 150W |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Pojemność akumulatorów | 24W/10AH |
| Pilot | nie |
| Biegi | przód tył |
| Liczba miejsc | 1 |
| Materiał siedzenia | wykończony pianką |
| Koła | plastikowe piankowe EVA |
| Panel AUDIO | Bluetooth |
| Radio FM | tak |
| Światła | tył |
| Przycisk bezpieczeństwa STOP | nie |
| Pasy bezpieczeństwa | tak |
| Wolny START | tak |
| Otwierane drzwi | nie |
| Wskaźnik naładowania | tak |
| Kolor | biały |
| Lakierowany | nie |
| Wyposażenie dodatkowe | funkcja driftu |
| Akcesoria dodatkowe | brelok |
| Wymiary pojazdu (ok.) | |
| Długość (cm) | 124 |
| Szerokość (cm) | 83 |
| Wysokość (cm) | 71 |
| Prześwit (cm) | 7 |
| Długość siedzenia (cm) | 27 |
| Szerokość siedzenia (cm) | 33 |
| Wysokość siedzenia (cm) | 32 |
| Średnica koła (cm) | 27 |
| Grubość koła (cm) | 11 |
| Maksymalne obciążenie (kg) | 60 |
| Waga (kg) | 30 |
| Specyfikacja | Gokart Fast 3 Drift |
| Silnik | 2 x 150W |
| Akumulator | 24V10Ah |
| Koła | Przód : Pianka EVA 22 x 8 cm, Tył : Plastikowe 27 x 11 cm |
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Audio |
|
| Wyposażenie | |
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 30 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 127 x 59 x 38 cm, |
| Waga Kartonu | 37 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 60 kg, |
| Prześwit | 7 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + zestaw montażowy, | |
| Ładowarka | |
| Kabel Mini Jack | |
| FUNKCJA DRIFTU |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci