-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pojazd Koparka Traktor Żółta
Symbol:
PA.ZP1005.ZOL
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 0.019 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864908206 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Traktor, koparka żółty |
|
2 x 45W,
|
|
| 12V/7Ah, | |
| Pilot |
|
| Koła |
Plastikowe z gumowym bieżnikiem: - przód: 24 x 10 cm, - tył: 32 x 13 cm, |
| Biegi |
|
| Światła | Świecący komin traktora, |
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Start | Włącznik z Odgłosami Silnika |
| Łyżka Traktora |
|
| Siedzenie | 25 x 19 x 22 cm |
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Rozmiary Pojazdu z Łyżką | 141 cm x 54 cm x 67 cm, |
| Waga Pojazdu | 16 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 109 cm x 55,5 cm x 44 cm, |
| Waga Kartonu | 19,5 Kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 30 Kg, |
| Prześwit | 12 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy, | |
| Ładowarka, | |
| Kabel Mini Jack, | |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci