-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pojazd Lamborghini SVJ DRIFT Czarny
Symbol:
PA.SX2028.CZ
1691.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.035 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864914009 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Lamborghini SVJ DRIFT |
| 2 x 25000RPM | |
| 2x12V/7Ah | |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak |
| Start | Włącznik z odgłosami silnika, |
| Siedzenie |
|
| Otwierane drzwi | Tak + blokada, |
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 28,7 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 136 x 76 x 38 cm, |
| Waga Kartonu | 34,2 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 60 kg, |
| Prześwit | 6 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka | |
| Pilot R/C | |
| FUNKCJA DRIFTU | |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci