-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pojazd Mercedes Benz AMG SL65 S Czarny
Symbol:
PA.XMX602B.CZ
857.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.016 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864952346 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Mercedes Benz AMG SL65 S |
| Siniki | 2x35W |
| 12V/7Ah | |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Start | Przycisk |
|
Otwierane Drzwi |
Tak + Blokada |
| Siedzenie |
|
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 13,5Kg |
| Rozmiar Kartonu | 109,5 x 56,5 x 29 cm |
| Waga Kartonu | 15,8 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 30 Kg |
| Prześwit | 7 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka z diodą, | |
| Pilot, | |
| FUNKCJA KOŁYSKI | |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci