-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pojazd Mercedes Benz GLC63S Biały
Symbol:
PA.QLS-5688.BIA
948.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 0.022 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864913682 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Pojazd Mercedes GLC 63S |
| Siniki | 4x25W |
| Napęd | Zmienny napęd na 2 lub 4 koła (obsługa za pomocą przełącznika) |
| 12V/7Ah | |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Start | Przycisk |
|
Otwierane Drzwi |
Tak + Blokada |
| Siedzenie |
|
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 18Kg |
| Rozmiar Kartonu | 116 x 62 x 38 cm |
| Waga Kartonu | 22 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 25 Kg |
| Prześwit | 11 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka z diodą, | |
| Pilot, | |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci