-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pojazd Mercedes Benz GT Czerwony
Symbol:
PA.HL-2588.CR
864.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.016 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864914146 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Pojazd Mercedes Benz GT |
| 2x35W | |
| 12V4,4Ah | |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak, |
| Start | Podświetlany włącznik, |
| Otwierane drzwi | Tak |
| Siedzenie |
|
| Wymiary |
|
| Rozmiary Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 12,3 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 109 x 54,5 x 33,5 cm, |
| Waga Kartonu | 16kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 30 kg, |
| Prześwit | 9 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + zestaw montażowy, | |
| Pokrowiec, | |
| Ładowarka z diodą kontrolującą naładowanie baterii | |
| Pilot, | |
| Kabel Mini Jack. | |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci