-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pojazd Motor BMW F850 GS Czerwony
Symbol:
PA.JT5002A.CR
829.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 0.019 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864953138 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Motor BMW F850 GS |
|
|
| 12V/7Ah, | |
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio | wgrane melodyjki,USB,AUX, |
| Start | Przycisk, |
| Siedzenie | 31 x 19 cm, |
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 15 Kg, |
| Rozmiar Kartonu | 109 x 39 x 55 cm, |
| Waga Kartonu | 19,5 Kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 30 Kg, |
| Prześwit | 11 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja, | |
| Ładowarka, | |
| Dokręcane kółka pomocnicze. |
|
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci