-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pojazd Motor BMW K1300S Niebieski Wolny Start
Symbol:
PA.283.NIE
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 0.015 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864903959 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Motor BMW K1300S niebieski |
|
|
| 12V/5,5Ah | |
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio | 4 przyciski dźwiękowe z melodiami i odgłosami, |
| Start | Kluczyk, |
| Siedzenie | 38 x 19 cm, |
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 13,5 Kg, |
| Rozmiar Kartonu | 104,5 x 32,5 x 64 cm, |
| Waga Kartonu | 15,5 Kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 30 Kg, |
| Prześwit | 13 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja, | |
| Ładowarka 15V/600mAh, | |
| Dokręcane kółka pomocnicze. | |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci