-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pojazd NEW Raptor DRIFTER Napęd 4X4 Czarny
Symbol:
PA.S2388.CZ
932.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Duża dostępność
|
| Waga | 0.026 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864907162 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Pojazd Terenowy New Raptor Drifter 4x4 Czarny |
|
4x45W
|
|
| 12V/10Ah | |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory | 2 x Tył |
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | TAK |
| Siedzenie |
|
| Bagażnik | Schowek w kole zapasowym, |
| Otwierane Drzwi | Tak, |
| Uchwyt Transportowy | Składana Rączka, |
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 23 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 109 x 77 x 44 cm |
| Waga Kartonu | 27 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 30 Kg |
| Prześwit | 23 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Pokrowiec Na Pojazd | |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci