-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pojazd Na Akumulator GTS1166 Czerwony
Symbol:
9564
572.00
| Opinie | |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 11 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5904204755573 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
| Informacje o produkcie | |
| Model | GTS1166 |
| Kolor | Czerwony |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 2x6V4,5Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna |
| Wymiary Pojazdu | 80 cm x 54 cm x40 cm |
| Prędkość | 2-3km/h |
| Masa Własna | 8kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 hours |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Zatrzymanie awaryjne z pilota (P), Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | x |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Tworzywo sztuczne |
| Koła | Plastikowe z gumową opaską |
| Zdalne Sterowanie | 2,4G |
| Światła | Przednie LED |
KOLOR:
czerwony
Akumulator:
2 x 6V 4,5Ah
Prędkość:
2-3 km/h
Pasy bezpieczeństwa:
+
Wymiary pojazdu:
80 cm x 54 cm x40 cm
Koła:
Plastikowe z gumową opaską
Otwierane drzwi:
X
Kluczyki:
X
Model:
GTS1166
Hamulec:
Zatrzymanie awaryjne z pilota (P)
Długość towaru w centymetrach:
90
Wysokość towaru w centymetrach:
60
Szerokość towaru w centymetrach:
50
Waga gabarytowa w gramach:
45000
Czas Ładowania:
8 hours
Skrzynia Biegów:
Automatyczna
Masa Własna:
8kg
Max. Obciążenie:
30kg
Czas Działania:
do 1 godziny
Fotele:
Tworzywo sztuczne
Zdalne Sterowanie:
2,4G
Światła:
Przednie LED
Silnik:
2x45W
Dane producenta
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci